Značka Jika rozšiřuje sérii Lyra Plus

  //  Novinky archiv

Nestárnoucí série Lyra Plus značky Jika se v letošním roce dočkala rozšíření o zbrusu nová umyvadla v moderním hranatém provedení a nový koupelnový nábytek Lyra Plus VIVA. Novinkou je také závěsný klozet s technologií rimless. Nový nábytek je k dostání v populární bílé barvě s leskem na čílkách a matnými boky. Zajímavým detailem a zároveň praktickým řešením jsou masivní úchytky z broušeného niklu. Díky svým rozměrům nábytek poskytuje dostatečný prostor pro uložení všech nezbytností, které jsou v koupelně potřeba. Jistotou u nového nábytku Lyra Plus VIVA je kvalitní zpracování. Pro nejvyšší odolnost proti vlhkosti a přilnavost materiálů má ABS hrany lepeny PUR lepidlem. Dveřní panty jsou testovány na 20 000 cyklů.
Sérii Lyra Plus doplňují také nová umyvadla. Ta jsou v souladu s aktuálními koupelnovými trendy navržena v moderním hranatém provedení. V nabídce i nadále zůstávají klasická umyvadla a nábytek Lyra Plus.
Novinkou v sérii je i závěsný klozet, který disponuje technologií rimless. Díky tomu vnáší do koupelny nový rozměr hygieny. Konstrukce bez oplachového kruhu totiž zabraňuje usazování nečistot na těžko dostupných místech a značně zjednodušuje údržbu. Samozřejmostí je také systém dual flush a úsporné splachování 3/4,5 l.

(podle tiskové zprávy z 29. 4. 2019; red)